دانلود سریال

دانوفیلم دانلود سریال جوکر 2 قسمت اول تا آخر دانلود سریال داریوش کامل رایگان دانلود سریال زخم کاری 3 فصل سوم 1080p BluRay کامل دانلود سریال در انتهای شب قسمت اول تا آخر Full HD کامل دانلود سریال قطب شمال قسمت 1 اول تا 2 دوم کامل دانلود سریال جنگل آسفالت قسمت 1 اول تا 2 دوم 1080p BluRay کامل رایگان
  • سریال هم گناه
دانلود سریال هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم با کیفیت عالی 1080p Full HD لینک مستقیم

دانلود قسمت 12 دوازدهم فصل 2 دوم سریال هم گناه کم حجم

دانلود رایگان سریال هم گناه قسمت 24 | دانلود قسمت دوازدهم 12 فصل دوم 2 هم گناه رایگان

دانلود سریال هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم | دانلود قسمت 12 فصل 2 هم گناه

کارگردان : مصطفی کیایی | نویسنده : محسن کیایی | ژانر : اجتماعی | انتشار : 1399

تعداد قسمت : 24 | زمان : 54 دقیقه | کیفیت : BluRay | انگلیسی : Hamgonah Series

نسخه : اورجینال | منتشر‌کننده : Film2irani | فارسی : سریال هم گناه

سریال هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم فصل 2 دوم

دانلود سریال هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم رایگان با لینک مستقیم 1080p Full HD قسمت 12 دوازدهم فصل 2 دوم سریال هم گناه با کیفیت عالی کم حجم. داستان : قسمت 24 از فصل دوم هم گناه داستان پيمان ( پدرام شريفي ) بوده که توسط پدرش فريبرز ( پرويز پرستويي ) وارد خانواده صبوري شده و قصد دارد به کمک مادرش ليلا ( هنگامه قاضياني ) حقشان را از خاندان صبوري بگيرند. فرهاد ( مهدي پاکدل ) مجبور ميشود بعداز سه‌ماه زندگي از هديه ( ساقي حاجي‌پور ) طلاق بگيرد که اتفاقات جالبي بوجود مي‌آيد و لحظات جذابي رقم ميزند. بازيگران : پرويز پرستويي, هديه تهراني, مهدي پاکدل, ساقي حاجي‌پور, هنگامه قاضياني, احسان کرمي و سوگل خليق.

دانلود قسمت 24 بیست و چهارم هم گناه فصل دوم 2 قسمت دوازدهم 12 رایگان

دانلود سريال هم گناه قسمت 24 - فصل 2 قسمت 12

دانلود از سایت تنها با IP ایران امکانپذیر است، در صورت استفاده از VPN آن را خاموش کنید

دانلود سریال هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم | دانلود قسمت 12 دوازدهم فصل 2 دوم هم گناه

« دانلود سریال هم گناه قسمت 23 بیست و سوم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 22 بیست و دوم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 21 بیست و یکم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 20 بیستم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 19 نوزدهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 18 هجدهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 17 هفدهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 16 شانزدهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 15 پانزدهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 14 چهاردهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 13 سیزدهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 12 دوازدهم »

« دانلود سریال هم گناه قسمت 11 یازدهم »

درباره سریال هم گناه : هم گناه ‹ Hamgonah Series › جديدترين سريال نمايش خانگي به کارگرداني با تهيه‌کنندگي مصطفي کيايي و نويسندگي محسن کيايي محصول ايراني سال 1398 با ژانر اجتماعي است. سريال همگناه در دو فصل 12 قسمتي ساخته شده که پخش قسمت اول آن از 6 اسفندماه آغاز شد و بصورت هفتگي دوشنبه‌ها از فيلم تو ايراني پخش ميگردد. آهنگ تيتراژ سريال هم گناه جديد بنام همگناه باصداي محسن چاووشي براي فصل دوم خوانده شده که موسيقي متن نيز توسط آرمان موسي‌پور نواخته شد. بازيگران سريال هم گناه از هنرمندان شاخص سينما شامل پرويز پرستويي و هديه تهراني انتخاب شدند که از ستارگان سينماي ايران هستند. داستان سريال هم گناه براساس فيلمنامه‌اي از محسن کيايي با موضوع عاشقانه و اجتماعي نگارش شده که روايت آن برپايه دغدغه خانواده‌هاي ايراني و مشکلات روزمره جوانان با زباني معترضانه ميباشد. فصل 2 قسمت 12 روز دوشنبه 27 مردادماه پخش ميشود و دانلود سریال هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم با لينک مستقيم کامل و کيفيت عالي نسخه اصلي کم حجم بهمراه تماشاي آنلاين با اينترنت نيم‌بهاء رايگان از وبسايت فيلم تو ايراني منتشر ميشود.

تیزر قسمت 24 سریال هم گناه | فصل 2 قسمت 12

فصل اول سریال هم گناه درباره چی بود؟

اولين فصل سريال هم گناه نظر مثبت مخاطبان را همراه داشت، اما فصل اول سريال هم گناه درباره چي بود؟ بصورت خلاصه فصل اول سريال هم گناه درباره فريبرز صبوري با بازي پرويز پرستويي بود که توانست فرزند گمشده‌اش پيمان با بازي پدرام شريفي را پيدا کند و او را درون خانواده بياورد. فرهاد با هنرنمايي مهدي پاکدل بخاطر عذاب وجدان براي تصادف با رهگذري که فوت شد، تصميم گرفت با دختر آن رهگذر بنام هديه با بازي ساقي حاجي‌پور بصورت سوري ازدواج کند تا اداي دين کند. محسن کيايي در نقش آرمان دربندي عاشق زني بنام زيبا فخري با اجراي هديه تهراني ميشود که وضعيت اقتصادي ضعيفي دارد، اما شيفته اوست و خانواده آرمان رضايت به ازدواج آنها نمي‌دهند. فصل اول هم گناه روايت‌هاي مختلف جذابي را داشت که براي کم نشدن لذت تماشاي آن نميشود قصه کامل را بازگو کرد و پيشنهاد ميکنيم اگر تاکنون موفق به تماشاي همگناه نشديد، الان شروع به دانلود و تماشاي آنلاين فصل اول و دوم سريال هم گناه از فيلم تو ايراني کنيد.

چرا سریال هم گناه پرطرفدار شد؟

پرطرفدار بودن سريال هم گناه و محبوبيت آن نزد تماشاگران را ميتوان بخاطر عامه‌پسند بودن داستان همگناه دانست، اما چرا سريال هم گناه پرطرفدار شد؟ دلايل بسياري وجود دارد مثل حضور بخش بزرگي از بازيگران برجسته سينما که مهمترين دليل پرطرفدار شدن اين سريال شد. نويسنده سريال همگناه براي تمام شخصيت‌هاي سريال يک قصه‌اي مطرح کرده و در ادامه آن کارگردان با پشتوانه بالا فيلمسازي، اين قصه‌ها را با بازيگراني که در اختيار دارد بخوبي پرورش داده و براي مخاطب باورپذيرش کرده است. تماشاگران همگناه در حين تماشاي سريال هم گناه ميتوانند لحظات عاشقانه رمانتيک را تجربه کنند و هم لحظاتي پليسي که تلفيق اين موارد باهم ميتواند دليلي ديگر براي پرطرفدار شدن سريال همگناه باشد.

آهنگ تیتراژ جدید سریال هم گناه بنام خیال خوش از علیرضا قربانی

دانلود رایگان سریال هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم از فصل 2 دوم قسمت 12 دوازدهم

نظر مردم درباره سریال هم گناه چیست؟

هم گناه با ورودش به مديوم خانگي توانست نظرات را بسوي شبکه نمايش خانگي سوق دهد و کاربران جديدي را براي دانلود و تماشاي آنلاين سريال هم گناه پيدا کند، اما نظر مردم درباره سريال هم گناه چيست؟ کاربران نمايش خانگي در يک نظرسنجي آنلاين که اخيراً انجام شد به سريال هم گناه راي 98 درصدي دادند که دليل محکم براي اثبات نظر مثبت مردم درباره سريال هم گناه شد. خريد دانلود قانوني سريال هم گناه با ثبت رکورد بالاي يک ميليون دانلود براي يک قسمت موفق به ثبت رکوردي جديد براي همگناه شد. تماشاي آنلاين سريال هم گناه در پايان فصل اول به رکورد 12 ميليون دقيقه تماشا آنلاين در 24 ساعت رسيد که جمع آمار دانلود قانوني و تماشاي آنلاين ميتواند رقمي بالاتر از انتظار سازندگان همگناه باشد که دليل ديگري براي خوب دانستن نظر مردم درباره سريال هم گناه ميباشد.

حقایق جالب درباره سریال هم گناه که نمی دانستید!

مجموعه نمايش خانگي هم گناه درحال پخش فصل دوم از فيلم تو ايراني است که ميخواهيم مرور ميکنيم حقايق جالب درباره سريال هم گناه که نمي دانستيد! اولين نکته جالب درمورد محسن کيايي نويسنده و بازيگر سريال هم گناه بوده که قرار بود نقش پيمان را بازي کند، ولي بعدها نقش آرمان را پذيرفت. دومين نکته جالب درباره سريال هم گناه که نمي دانستيد! درباره حذف برخي شوخي‌هاي آرمان و سامان از فيلمنامه بود که بخاطر مميزي شديد سانسور شد.

نظر منوچهر هادی درباره سریال هم گناه چیست؟

منوچهر هادي کارگردان سريال دل بوده که اخيرا اظهار نظري پيرامون هم گناه داشته و حالا ببينيم نظر منوچهر هادي درباره سريال هم گناه چيست؟ او ميگويد سريال هم گناه را ديدم و نظرم درباره هم گناه مثبت ميباشد. هادي درباره سريال هم گناه گفته عوامل همگناه از بهترين هنرمندان ايران هستند و به مصطفي کيايي بابت سريال هم گناه تبريک ميگويم. منوچهر هادي درباره مميزي سريالهاي نمايش خانگي ميگويد: سريال دل با مميزي بسيار روبرو شد و گاهي مجبور شدم مسير را تغيير بدهم، اما سريال هم گناه با مميزي کمتري مواجه گرديد و اختيار عمل بيشتري داشت، حتي در هم گناه شاهد چالش‌هاي جديدي بوديم که هيچگاه من مجوز نداشتم شبيه آن را بسازم.

دانلود هم گناه قسمت 24 بیست و چهارم فصل 2 دوم قسمت 12 دوازدهم رایگان کم حجم

اطلاعات بيشتر در WIKI و IMDB

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *