دانلود سریال

دانلود سریال جوکر 2 قسمت اول تا آخر دانلود سریال جنگل آسفالت قسمت 1 اول تا 2 دوم 1080p BluRay کامل رایگان دانلود سریال قطب شمال قسمت 1 اول تا 2 دوم کامل دانلود سریال در انتهای شب قسمت اول تا آخر Full HD کامل دانلود سریال زخم کاری 3 فصل سوم 1080p BluRay کامل دانلود فیلم و سریال
  • بیوگرافی
بیوگرافی امیر آقایی Amir Aghaei Biography

زندگینامه امیر آقایی + همسر و فرزندش

فیلم و سریال های جدید امیر آقایی

بیوگرافی امیر آقایی + فیلم و سریال

امیر آقایی Amir Aghaei

بازیگر | عکاس | نویسنده | مدلینگ

اهل تهران | متولد 10 مرداد 1354 | مجرد

بیوگرافی امیر آقایی

امیر آقایی Amir Aghaei بازیگر سینما و تلویزیون متولد 10 مرداد 1354 در ارومیه و اهل تهران است که قصد داریم بیوگرافی امیر آقایی و زندگینامه را کامل بررسی کنیم. آقایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره بوده و تا سن 45 سالگی همچنان مجرد می باشد. مهمترین آثار امیر آقایی را میتوان فیلم های «شنای پروانه» و «بدون تاریخ بدون امضاء» همچنین سریال نمایش خانگی آقازاده نام برد. امیر اولین تجربه بازیگری را با فیلم «ارتفاع پست» و سریال «خاک سرخ» آغاز کرد و البته در نویسندگی و عکاسی نیز فعالیت دارد که در ادامه برای بررسی بیشتر بیوگرافی امیر آقایی با فیلم تو ایرانی همراه باشید.

فیلم های امیر آقایی

امیر آقایی اولین فیلم خود را بنام ارتفاع پست در سال 1380 به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا آغاز نمود و سپس با فیلم سینمایی سعادت آباد به شهرت رسید. حضور آقایی در فیلم های سینمایی دیگر همچون سعادت آباد و زن دوم باعث پیشرفت او شد و با بازیگرانی ازجمله نیکی کریمی و لیلا حاتمی همبازی شد که سکوی پرتاب وی به سوی موفقیت بیشتر و تکمیل بیوگرافی پرافتخار گردید. فیلم های سینمایی حریم شخصی و بدون تاریخ بدون امضاء از مهمترین آثار در بیوگرافی امیر آقایی محسوب می شوند و برای حضور در آنان برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد از دوره پنجم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شد. جدید ترین فیلم امیر آقایی بنام شنای پروانه مهمترین بخش بیوگرافی امیر آقایی شد که توانست او را برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر کند.

بیوگرافی امیر آقایی + زندگینامه امیر آقایی فیلم و سریال های امیر آقایی

فیلم ارتفاع پست امیر آقایی

اولین فیلم امیر آقایی ارتفاع پست نام دارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و نویسندگی اصغر فرهادی ساخته شد و آقایی در نقش حسن برای دقایقی در این فیلم سینمایی حضور داشت. ارتفاع پست مهمترین عامل موفقیت امیر آقایی بود؛ زیرا با بهترین بازیگران ایرانی مثل لیلا حاتمی و حمید فرخ نژاد همکار شد و توانست وارد دنیای بازیگری شود. ابراهیم حاتمی کیا و اصغر فرهادی اولین پیشنهاد بازیگری را به امیر آقایی دادند و درکنار آنان به معروفیت رسید.

فیلم سعادت آباد امیر آقایی

دومین فیلم امیر آقایی سعادت آباد نام دارد به کارگردانی مازیار میری که نقش علی را برعهده داشت و عامل محبوبیت بسیار او گشت. سعادت آباد مهمترین قسمت بیوگرافی امیر آقایی محسوب می شود، چراکه موفق شد کنار بازیگران مشهوری ازجمله حامد بهداد و مهناز افشار فعالیت کند و به کلوپ ستارگان سینمای ایران راه پیدا کند. فیلم سعادت آباد در جشنواره های مختلف درخشید و امیر آقایی در این فیلم توانست برنده جایزه دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شود که اولین سند افتخار را کسب نماید.

فیلم بدون تاریخ بدون امضاء امیر آقایی

سومین فیلم امیر آقایی بدون تاریخ بدون امضاء نام دارد به کارگردانی وحید جلیلوند که نقش دکتر کاوه نریمان را بازی کرد و در زندگینامه امیر آقایی نقش مهمی داشت. بدون تاریخ بدون امضاء از مهمترین عوامل ارتقاء بیوگرافی امیر آقایی و تثبیت کننده جایگاه امیر در سینمای ایران بود؛ او با بازیگرانی همچون نوید محمدزاده و هدیه تهرانی همبازی شد که افتخارات فراوانی کسب کرد و موفق شد نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر گردد.

فیلم شنای پروانه امیر آقایی

چهارمین فیلم امیر آقایی شنای پروانه نام دارد به کارگردانی محمد کارت که نقش هاشم را ایفا کرد و زندگینامه او را متحول نمود. شنای پروانه مهمترین فیلم سینمایی و بهترین قسمت بیوگرافی امیر آقایی محسوب می شود؛ همکاری کنار بازیگرانی ازجمله جواد عزتی و طناز طباطبایی باعث رشد جایگاه اجتماعی امیر در سینما شد. فیلم شنای پروانه بزرگترین افتخار را برای امیر آقایی رقم زد، او توانست برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر شود و موجب ستاره شدن امیر آقایی در تاریخ سینمای ایران گردید.

سریال های امیر آقایی

امیر آقایی اولین سریال تلویزیون خود را بنام خاک سرخ در سال 1380 به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا تجربه کرد و سپس با سریال تلویزیونی اولین شب آرامش به شهرت رسید. ارمغان تاریکی از سریال های محبوب ایرانی در زندگینامه امیر آقایی نقش مهمی داشت و فعالیت کنار بازیگران محبوب ازجمله آرش مجیدی و لیلا زارع توانست بیوگرافی امیر آقایی را بهبود ببخشد. سریال های تلویزیونی نوار زرد و یاد آوری درکنار سریال های نمایش خانگی آقازاده و رقص روی شیشه از مهمترین آثار در بیوگرافی امیر آقایی محسوب می شوند و با حضور در آنان جوایز گوناگون دریافت کرد. جدید ترین سریال امیر آقایی بنام آقازاده قسمت مهم زندگینامه امیر آقایی شد که توانست در عرصه بازیگری سریال نمایش خانگی برای او افتخارات خوبی به همراه بیاورد.

بیوگرافی امیر آقایی + فیلم و سریال های امیر آقایی

سریال خاک سرخ امیر آقایی

اولین سریال امیر آقایی خاک سرخ نام دارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا که نقش امیر را برعهده داشت و درب ورود او به دنیای بازیگری در سریال بود. خاک سرخ بعنوان نخستین سریال تلویزیونی امیر آقایی بسیار حائز اهمیت بود؛ زیرا فعالیت درکنار بازیگران مشهوری همچون پرویز پرستویی و مهتاب کرامتی برای او افتخار بزرگی بود و کلید موفقیت آقایی در تلویزیون گردید. سریال خاک سرخ ابراهیم حاتمی کیا دومین تجربه مهم در بیوگرافی امیر آقایی است و پلکان موفقیت برای امیر از این مجموعه تلویزیونی شروع گردید.

سریال اولین شب آرامش امیر آقایی

دومین سریال امیر آقایی اولین شب آرامش نام دارد به کارگردانی احمد امینی که نقش پیمان ملکی را بازی کرد و قسمت مهم بیوگرافی امیر آقایی را تشکیل داد. مجموعه اولین شب آرامش مهمترین بخش بیوگرافی امیر آقایی محسوب می گردد؛ چراکه دیده شدن کنار بازیگران محبوب ازجمله یکتا ناصر و مهدی پاکدل کمک بسیاری به صعود امیر آقایی سوی قله موفقیت گردید. سریال اولین شب آرامش نقش مهمی برای امیر داشت و موجب اولین حضور او در جشن حافظ شد که موفقیت مهمی رقم زد.

سریال رقص روی شیشه امیر آقایی

سومین سریال امیر آقایی رقص روی شیشه نام دارد به کارگردانی مهدی گلستانه که نقش ادریس ملک را ایفا کرد و از مهمترین قسمت های بیوگرافی امیر آقایی بود که موجب ورود به عرصه نمایش خانگی شد. رقص روی شیشه عامل مهم شناخته شدن او در شبکه نمایش خانگی بود و حضور درکنار بازیگرانی ازجمله بهرام رادان و مهتاب کرامتی تجربه خوبی در زندگینامه امیر آقایی گردید. سریال رقص روی شیشه بعد از سریال قلب یخی و عالیجناب، سومین تجربه حضور در نمایش خانگی را برای امیر آقایی به ارمغان آورد.

سریال آقازاده امیر آقایی

چهارمین سریال امیر آقایی آقازاده نام دارد به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا که نقش نیما بحری را بازی کرد و مهمترین قسمت بیوگرافی امیر آقایی در نمایش خانگی است که موفقیت فراوان برای او همراه داشت. آقازاده بهترین سریال امیر آقایی در طول زندگینامه او تاکنون محسوب می شود؛ زیرا نقش اول را ایفا کرده و فعالیت کنار بازیگران برجسته ایرانی همچون نیکی کریمی و امین حیایی توانسته سبب معروفیت هرچه بیشتر او بین مخاطبان ایرانی گردد. سریال آقازاده امیر آقایی را به اوج شهرت رساند و جزء بهترین سریال های نمایش خانگی گردید.

زندگینامه امیر آقایی

امیر آقایی غیر از بازیگری در زمینه های دیگری فعالیت دارد و زندگینامه درخشانی برای خود ساخت. نویسندگی کتاب از مهمترین کارهای امیر آقایی بوده و تاکنون موفق شده 6 کتاب داستان بنویسد. مدلینگ دیگر فعالیت امیر آقایی می باشد که بیشتر جنبه سرگرمی دارد و تابحال برای چند برند معروف پوشاک بعنوان مدل کار کرده است. آقایی تاکنون ازدواج نکرده و همسر یا فرزند ندارد؛ قد امیر آقایی 175 سانتیمتر و وزن او 74 کیلوگرم محاسبه گردید. عکاسی از سرگرمی های محبوب امیر آقایی بوده و توانسته با جدید ترین عکس های خود تخصصی در این رشته کسب کند تا زندگینامه امیر آقایی با هنرهای مختلف تکمیل شود.

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *