فیلم منتخب
دانلود فیلم تورنا2 دانلود فیلم مطرب دانلود فیلم چشم و گوش بسته دانلود فیلم رحمان 1400 دانلود فیلم جن زیبا
5
  • 01 ژانویه 20
  • جدید
دانلود فیلم جهان با من برقص با کیفیت عالی 1080p BluRay

دانلود فیلم سینمایی جهان با من برقص با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص کامل با نقد

دانلود فیلم جهان با من برقص با کیفیت عالی + نقد کامل

کارگردان و نویسنده : سروش صحت | ژانر : اجتماعی | انتشار : 1398

زمان : 96 دقیقه | نوع : سینمایی | مخاطب : PG-13 | کیفیت : BluRay

فرمت : MP4 | منتشر کننده : Film2irani | تهیه‌کننده : محمدرضا تخت‌کشیان

دانلود فیلم جهان با من برقص با کیفیت عالی

دانلود فیلم جهان با من برقص کامل با کیفیت عالی و لینک مستقیم، دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص کامل به کارگردانی سروش صحت. دانلود فیلم سینمایی جهان با من برقص با نقد جدید منتشر شد.

داستان : فیلم جهان با من برقص Jahan Ba Man Beraghs قصه جهانگیر ( علی مصفا ) پس از اینکه متوجه می‌شود بزودی از دنیا خواهد رفت، به منطقه‌ای آرام در شمال کشور میرود تا روزهای باقیمانده عمرش را سپری کند. دوستان جهانگیز برای آخرین تولد او دورهم جمع شده‌اند و این موقعیت موجب می‌شود آن‌ها درباره زندگی و خودشان فکر کنند. فیلم تو ایرانی شما را به دانلود فیلم سینمایی جهان با من برقص با کیفیت عالی کامل و لینک مستقیم بهمراه اینترنت نیم‌بهاء رایگان دعوت می‌نماید.

بازیگران : علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی‌پور، کاظم سیاحی، مهراب قاسم‌خانی، رامین صدیقی، بهار کاتوزی، پاوان افسر، شیوا بلوچی، مهیار پوربابایی، بهروز توکلی.

دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص کامل

دانلود فیلم جهان با من برقص با لینک مستقیم

دانلود بزودی در اردیبهشت ماه

رمز نسخه پیش‌فروش جهان با من برقص

بزودی اردیبهشت ماه

دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص

جزئیات بیشتر جهان با من برقص

درباره فیلم جهان با من برقص :
فیلم جهان با من برقص «Jahan Ba Man Beraghs» فیلمی ایرانی به کارگردانی و نویسندگی سروش صحت، ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان محصول سال 1397 ایران است. ژانر این فیلم کاملاً اجتماعی هست و اولین‌بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. فیلم سینمایی جهان با من برقص موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی، همچنین دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد (علی مصفا) از این فستیوال شد. اکران عمومی این فیلم از دی سال 1398 آغاز شد و در کمتر از یک‌ماه موفق به فروش میلیاردی شده است. بازیگران فوق‌العاده‌ای همچون علی مصفا و جواد عزتی، هانیه توسلی و پژمان جمشیدی در این سینمایی حضور دارند و میشه گفت بخوبی درخشیدند. سروش صحت پیشتر سریالهای شمعدونی و لیسانسه‌ها، چهارخونه و ساختمان پزشکان را ساخته بود و جهان با من برقص اولین تجربه کارگردانی سینمایی بلند او می‌باشد. دانلود فیلم جهان با من برقص با کیفیت عالی و لینک مستقیم کامل همچنین اینترنت نیم‌بهاء رایگان در وبسایت فیلم تو ایرانی قرار گرفت.

دانلود فیلم سینمایی جهان با من برقص رایگان با کیفیت عالی

دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص با لینک مستقیم و کیفیت عالی 1080p BluRay, دانلود فیلم سینمایی جهان با من برقص رایگان Full HD. دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص با نقد کامل جدید جهان با من برقص جواد عزتی و سروش صحت.

نقد فیلم جهان با من برقص

سروش صحت برای ساخت اولین فیلم سینمایی‌اش بهترین گزینه ممکن را انتخاب کرد. وی با در نظر گرفتن وضعیت کلی سینمای ایران و آثار اجتماعی که روی پرده سینما رفته، دست روی سوژه‌ای گذاشته که مخاطب چند سال اخیر سینما احتمالاً استقبال مناسبی از آن خواهد کرد. داستان فیلم «جهان با من برقص» با تلخی آغاز می‌شود. قصه درباره مرگ شخصیت اصلی داستان است! این آغاز داستان در سینمای ایران بهانه بسیار خوبی برای آغاز یک تلخی بی پایان است. خوشبختانه صحت از مسیر متفاوتی وارد ماجرا شده و تلخی اثر را کاملاً ناپدید کرده است. با مطلب نقد فیلم جهان با من برقص با فیلم تو ایرانی همراه باشید.

جهان با من برقص

جهانگیر که نامش کنایه از وضعیت او در سراسر داستان جهان با من برقص است، بزودی به دلیل بیماری از دنیا خواهد رفت. همین جهت دوستانش به او در شمال کشور ملحق می‌شوند، تا بتوانند در کنار او وقت بگذارند. همین موضوع آغازگر ورود شخصیت‌های گوناگون به داستان است. دوستانی که روحیات متفاوتی دارند و عملکردشان در ارتباطات دوستانه در سال‌های گذشته چندان مُنسَجِم نبوده است. صحت به جای تلخ کردن روزهای مرگ جهانگیر و تاثیر اطرافیانش بر او، بر روی موضوعات انسانی دست گذاشته است. میخواهد به مخاطبش بگوید که دنیا میتواند بی‌ارزش‌تر از آن باشد که بخواهیم در یک موقعیت، تصمیمی نابخردانه گرفته و کینه ورز بمانیم.

دانلود فیلم سینمایی جهان با من برقص

فیلم جهان با من برقص

همین دلیل است که تماشای فیلم « جهان با من برقص » فارغ از مشکلاتی که در فیلمنامه دارد، حس خوشایندی به مخاطب میدهد. شخصیت‌های دوست داشتنی و شوخی‌هایی که اغلب‌شان در اجرا گرفته‌اند. برخی ارجاعات به سینماگران جهانی از جمله بونوئل و آنتونیونی، نشان از این دارد، که سروش صحت در اولین ساخته سینمایی‌اش به اندازه کافی در کارگردانی مسلط بوده. می‌دانسته که قرار است قصه‌اش چه سمت و سویی داشته باشد. سیر تغییر روحیات شخصیت‌ها مسیر نسبتا خوبی را طی میکند تا اینکه به نقطه‌ای برسد که بتواند حرف مورد نظرش را به مخاطب بزند. تقابل آنها با یکدیگر و جنگ و دعواهایشان در طول داستان کنایه‌ای به وضعیت امروز ماست. زیبایی‌های زندگی را به حال خود رها کرده‌ایم و به مسائل بی‌ارزشی پرداخته‌ایم، که روی زندگیمان تاثیر گذاشته است. واقعاً چه‌بد که بخش بزرگی از روزگارمان به چنین اشتباهاتی میگذرد و از فرصت‌هایمان استفاده نمی‌کنیم.

فیلم سینمایی جهان با من برقص

ولی نکات مثبت و درواقع حال‌هوای دلنشین فیلم سینمایی « جهان با من برقص » موفق نمی‌شود تا ضعف‌های قصه را بپوشاند. هرچقدر که رابطه میان شخصیت‌ها با یکدیگر و حتی محیط اطرافشان جذاب و دلنشین از آب درآمده باشند. اما سرگردانی خط قصه‌ای که بتواند تمام این پیوندها را بدرستی معنای واحدی ببخشد، در اثر به چشم نمیخورد. خودِ شخصیت جهانگیر بعنوان محوری‌ترین شخصیت داستان و کسی که قرار است از دنیا برود، مُنفَعِل است و اتفاق مهمی را در قصه رقم نمیزند. ازین رو است که یکی از مهمترین بخش این قصه کمدی، خط داستانی دچار ایراد و گُسَست است. برخی خرده قصه‌هایی که متاثر از مرگ جهانگیر برای شخصیت‌ها خلق می‌شوند، به اندازه کافی پرداخت نمی‌شوند.

دانلود فیلم جهان با من برقص سروش صحت

فیلم ایرانی جهان با من برقص

با اینحال نمیتوان از ویژگی‌های مثبت فیلم ایرانی « جهان با من برقص » چشم‌پوشی کرد. انتخاب لوکیشن تصمیم صحیح و اصولی بوده که ارتباط آن با قصه فیلم نیز به خوبی برقرار می‌شود. طبیعتی که آرامش بخش است و قرار است در طول داستان آشتی دوباره‌ای میان انسان و موجودات پیرامونش برقرار نماید. این ارتباط در طول داستان دچار تعلل‌هایی می‌شود که بیشتر بدلیل ارتباط خاص ذهنی صحت به سوژه‌هایی است که در طول قصه به آن میپردازد. سوژه‌هایی که برای کارگردان بارِ معنایی و تعلق‌خاطر بسیار بیشتری دارد تا مخاطبین عادی‌اش.

بازیگران جهان با من برقص

بازیگران « جهان با من برقص » در نقش‌های خود درخشان هستند و بازی‌های یک‌دستی رقم زده‌اند. نمیتوان از بازیگر خاصی به عنوان ستاره فیلم یاد کرد زیرا فیلم کمتر لحظاتی دارد که در آن هنر بازیگران به صورت انفرادی بکار گرفته شود. درعوض ارتباط آنها با یکدیگر بخوبی پرداخت شده و صحت نیز بدرستی آنها را هدایت کرده است.

دانلود رایگان جهان با من برقص و تماشای آن

جهان با من برقص را ببینیم یا نه؟

درسینمای ایران ساختن فیلمی که بتواند مخاطب را با حال خوش از سالن‌های سینما خارج کند، به امری غیرمتداول در سال‌های گذشته تبدیل گشته. بااین‌حال « جهان با من برقص » این کار را برای مخاطب انجام می‌دهد و حس زندگی به او می‌بخشد. فارق از مشکلاتی که فیلمنامه و شخصیت‌ها دارند. باید گفت صحت در اولین تجربه کارگردانی‌اش تاحد زیادی موفق بوده و انتظار میرود که بتواند در ادامه مسیر هم به مسیر مثبت و رو به رشد خود ادامه دهد. پیشنهاد میکنم حتماً این فیلم سینمایی را ببینید که چیزی از دست ندید.

منبع :

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *