دانلود سریال

دانلود سریال دفتر یادداشت قسمت 1 اول تا 2 دوم Full HD کامل دانلود سریال پدر گواردیولا قسمت 1 اول تا 2 دوم کامل دانلود سریال گناه فرشته قسمت 1 اول تا 2 دوم 1080p BluRay کامل دانلود سریال مرداب قسمت 1 اول تا 2 دوم 1080p BluRay کامل دانلود سریال هفت قسمت 1 اول تا 2 دوم 1080p BluRay کامل رایگان دانلود سریال نیسان آبی فصل 2 دوم قسمت 1 اول تا 2 کامل دانلود سریال زخم کاری 2 فصل دوم بازگشت قسمت 1 اول تا 2 دوم کامل
  • بیوگرافی
بیوگرافی نوید محمدزاده + بهترین فیلم های نوید محمدزاده

زندگینامه و بیوگرافی نوید محمدزاده Navid Mohammadzadeh بازیگر

نوید محمدزاده + جدیدترین عکس و فیلم های نوید محمدزاده

بیوگرافی نوید محمدزاده + بهترین فیلم های نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر سینما متولد 17 فروردین 1365 اهل ایلام

نوید محمدزاده دارای مدرک تحصیلی دیپلم و مجرد است

اسامی تمام بهترین فیلم های نوید محمدزاده + اطلاعات دانستنی جالب

بیوگرافی نوید محمدزاده

زندگینامه و بیوگرافی نوید محمدزاده Navid Mohammadzadeh بهترین فیلم های نوید محمدزاده و جدیدترین عکس نوید محمد زاده با سریال هومن سیدی در فیلم تو ایرانی.

بیوگرافی نوید محمدزاده نوید محمدزاده بازیگر سینما متولد 17 فروردین 1365 اهل ایلام و ساکن تهران است که امروز میخواهیم بررسی دقیق به بیوگرافی نوید محمدزاده داشته باشیم. محمدزاده از سال 1387 وارد بازیگری در سینمای ایران شد و توانست در 15 فیلم سینمایی و 31 تئاتر بازی کنید که درکنار آن یک سریال هم بازی کرده است. بیوگرافی نوید محمدزاده یکی از پرافتخارترین زندگینامه های ایرانی است که توانسته 2 سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و 3 جایزه تندیس شایستگی دریافت کند و همچنین 9 مرتبه نامزد دریافت جایزه از جشنواره های مختلف فیلم گردد. نوید تا سن 2 سالگی در تهران بود و سپس بخاطر شغل پدرش به استان ایلام شهرستان مهران رفت؛ او پس از اتمام مقطع راهنمایی به تهران بازگشت و دوران دبیرستان را کامل کرد که درنهایت با مدرک تحصیلی دیپلم فارق‌التحصیل شد و دیگر تحصیلات عالی را ادامه نداد.

نوید محمدزاده

ازدواج نوید محمدزاده هنوز اتفاق نیوفتاده و همچنان هیچ دختری نتوانسته به قلب او راه پیدا کند و بعنوان همسر درکنار او باشد. عکس های نوید محمدزاده دارای ویژگی خاص هستند و اغلب اوقات با لباس ساده و شلخته گرفته می شوند. حواشی بسیاری تاکنون برای نوید محمدزاده ایجاد شده که جدیدترین آن درمورد دستگیری نوید محمدزاده بخاطر رانندگی حین مستی در آبادان بود که بیوگرافی نوید محمدزاده را پرحاشیه کرد، اما خوشبختانه واقعیت نداشت. دستمزد نوید محمدزاده همیشه سوال بوده و معمولا بالاترین دستمزد را برای حضور در فیلم های ایرانی گرفته که اخیرا جنجالی ترین دستمزدش بخاطر بازی در سریال قورباغه هومن سیدی بوده که اولین تجربه حضور نوید محمدزاده در یک سریال نمایش خانگی خواهد بود و حواشی زیادی داشت.

بیوگرافی نوید محمدزاده + بهترین فیلم های نوید محمدزاده

جوایز نوید محمدزاده

جوایز سیمرغ بلورین نوید محمدزاده در اولین مرتبه بخاطر بازی در فیلم ابد یک روز بود و دومین سیمرغ را برای حضور در فیلم بدون تاریخ بدون امضا گرفت که همبازی امیر آقایی بود. جشنواره های بین المللی بسیار همچون جشنواره ونیز و جشنواره براتیسلاوا و همچنین جشنواره آسیا پاسفیک به نوید محمدزاده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را اهدا کرده اند. فیلم های نوید محمدزاده همیشه در رده بهترین فیلمهای ایرانی بودند که اسامی برخی از آنان مانند فیلم مغزهای کوچک زنگ زده، فیلم ابد و یک روز یا فیلم متری شیش و نیم از همه بیشتر شنیده می شود. جایزه های دیگری از جشن منتقدان سینما و جشن دنیای تصویر به نوید محمدزاده داده شد که باعث درخشش هرچه بیشتر او شد.

نوید محمدزاده و هومن سیدی

هومن سیدی و نوید محمدزاده از بهترین دوست های همدیگر هستند و تابحال در 3 فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده و فیلم سیزده با فیلم خشم و هیاهو همکاری داشتند و جدیدترین همکاری آنان در سریال قورباغه بود که هومن سیدی کارگردان تمام آثار می باشد. سریال جدید هومن سیدی از آبان 1399 در فیلم تو ایرانی پخش می شود و نوید محمدزاده بعنوان نقش اول در سریال قورباغه حضور دارد و درکنار بازیگرانی همچون فرشته حسینی و صابر ابر به همراه مهران غفوریان و سحر دولتشاهی به ایفای نقش خواهد پرداخت. همکاری نوید محمدزاده و هومن سیدی در تئاتر هم بوده؛ این دو دوست در تئاتر روایت ناتمام یک فصل معلق به کارگردانی هومن سیدی همبازی بودند.

بیوگرافی نوید محمدزاده + بهترین فیلم های نوید محمدزاده Navid Mohammadzadeh

نوید محمدزاده در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

مغزهای کوچک زنگ زده فیلمی فوق العاده زیبا بود و نوید محمدزاده بعنوان بازیگر نقش اصلی در فیلم هومن سیدی حضور داشت. نوید محمدزاده در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده توانست نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شود و هومن سیدی موفق گردید جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب نماید. نوید در این فیلم با بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی و نازنین بیاتی با نوید پورفرج همبازی بود و توانستند یکی از بهترین فیلمهای سینمای ایران را درکنار هومن سیدی بسازند. سبک فیلم مغزهای کوچک زنگ زده در ایران کاملا جدید بود و شباهت بسیاری به فیلم خارجی شهر خدا داشت که در ژانر گنگستری بود و جزو بهترین فیلمهای جهان در IMDB با رتبه 22 بود.

نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم

متری شیش و نیم از بهترین فیلم های نوید محمدزاده بود که کارگردانی آن برعهده سعید روستایی بوده و در رده پرافتخارترین فیلمهای ایرانی قرار گرفت. ناصر خاکزاد عنوان نقش نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم بود که نقش یک گنگستر قاچاقچی را برعهده داشت و برای بازی خوبش توانست از دو جشنواره فیلم، نامزد دریافت جایزه بهترین نقش اول مرد شود و همچنین در جشنواره فیلم ونیز شرکت کند. بازیگران همکار نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم عبارتند از علی مصفا و پریناز ایزدیار که پیمان معادی برای ایفای نقش فوق العاده خود توانست برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد گردد. محمدزاده بارها گفته از بازی در فیلم متری شیش و نیم بسیار خوشحال هستم و حس میکنم برخی از مشکلات جامعه در این فیلم به شکل مناسبی بیان گردید.

نوید محمدزاده در سریال قورباغه

سریال قورباغه اولین تجربه نوید محمدزاده در نمایش خانگی است که کارگردانی آن توسط هومن سیدی بوده و قراره از آبان 1399 در فیلم تو ایرانی پخش شود. فیلمبرداری این سریال حدودا دو سال طول کشید و گفته شده که نوید محمدزاده برای یک سال حضور در سریال قورباغه مبلغ 7 میلیارد تومان قرارداد بسته که بعدها توسط سازندگان سریال قورباغه رد گردید. نوید محمدزاده در سریال قورباغه با بازیگران مشهوری همچون صابر ابر و مهران غفوریان با فرشته حسینی همبازی است و قطعا جزو بهترین سریال های ایرانی خواهد شد. هومن سیدی کارگردان سریال قورباغه برای اولین مرتبه یک سریال نمایش خانگی را کارگردانی میکند و تلاش کرده بهترین بازیگران سینمای ایران را دور هم جمع کند تا سریالی پرفروش بسازد.

بهترین فیلم های نوید محمدزاده و بیوگرافی نوید محمدزاده کامل با عکس همسر

اطلاعات بیشتر در WIKI و IMDB

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *