دانلود سریال

دانلود سریال دفتر یادداشت قسمت 1 اول تا 2 دوم Full HD کامل دانلود سریال پدر گواردیولا قسمت 1 اول تا 2 دوم کامل دانلود سریال زخم کاری 2 فصل دوم بازگشت قسمت 1 اول تا 2 دوم کامل دانلود سریال مرداب قسمت 1 اول تا 2 دوم 1080p BluRay کامل دانلود سریال هفت قسمت 1 اول تا 2 دوم 1080p BluRay کامل رایگان دانلود سریال نیسان آبی فصل 2 دوم قسمت 1 اول تا 2 کامل
  • مقالات
رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟ قیمت رپورتاژ آگهی و بک لینک

آموزش صحیح ایجاد رپورتاژ آگهی و بک لینک رایگان

مزایا و معایب خرید و فروش رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟

رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟ قیمت خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک با آموزش

انواع رپورتاژ های آگهی و بک لینک کدامند؟

نکات مهم خرید و فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک چیست؟

مقایسه قیمت رپورتاژ آگهی با بک لینک و نحوه محاسبه هزینه

رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟

قیمت رپورتاژ آگهی و بک لینک با آموزش رایگان Reportage And Backlinks کامل رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟ مقایسه تفاوت انواع رپورتاژ آگهی با بک لینک چیست ؟ نحوه ایجاد رایگان بک لینک و رپورتاژ آگهی در سایت های خبری ایرانی

رپورتاژ آگهی بعنوان یکی از بهترین روش‌های ارتقاء و بهبود رتبه سئو سایت وردپرس در سال 2021 شناخته میشود. سایت های وردپرسی نیاز فراوان به سئو دارند که برای رسیدن به هدف باید دو فاکتور مهم رو در نظر داشته باشند. سئو داخلی با ایجاد لینک‌سازی منظم و مرتبط صورت میگیرد و سئو خارجی که با رپورتاژ آگهی و بک لینک و برند منشن درکنار سایر تبلیغات متنی یا تصویری انجام میگردد.

رپورتاژ آگهی و بک لینک

اهمیت رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در رتبه سایت واقعاً چشمگیر است و تنها مشکلی دارد، اینه که اثربخشی آن اندکی طولانی بوده و بصورت سریع نمیتوانید شاهد بازدهی مناسب باشید. بک لینک در مقایسه با رپورتاژ آگهی از سرعت اثربخشی بیشتری برخوردار بوده و در مدت زمان کمتر از 2 روز میتوانید اثر خرید بک لینک را در افزایش رتبه سایت و مطالب خود ببینید، اما یک نکته مهم نباید فراموش شود! گوگل 〈 Google 〉 در الگوریتم خود بصورت شفاف نشان داده که هرگز عمل خرید بک لینک بصورت مصنوعی را نخواهد پذیرفت و سایت‌هایی که با این روش کلاه‌سیاه به صدر نتایج گوگل میرسند را در کمترین زمان ممکن به انتهای نتایج سرچ گوگل منتقل میکند و این جریمه گاهاً ممکنه تا مدت‌ها به قوت خود باقی بماند.

رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟ قیمت خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک با آموزش

مقایسه قیمت رپورتاژ آگهی با بک لینک و نحوه محاسبه هزینه

قیمت رپورتاژ آگهی در مقایسه با قیمت بک لینک کاملاً متفاوت بوده و نحوه محاسبه هزینه آن اصولاً براساس رتبه دامنه 〈 Domain Authority 〉 یا اصطلاحاً دامین اتوریتی سایت منتشرکننده رپورتاژ آگهی و نرخ اسپم 〈 Spam Score 〉 آن تعیین میشود که هرچه میزان قدرت دامنه به عدد 100 نزدیک باشد، یعنی اهمیت بیشتری نزد گوگل دارد و نرخ اسپم سایت های فروش رپورتاژ آگهی یا فروش بک لینک دائمی و موقت دهنده هرچه به عدد 1 نزدیکتر باشد بهتر خواهد بود و نتیجه آن یعنی اینکه کاربران سایت تبلیغ کننده از محتوای آن رضایت بیشتری دارند و زمان طولانی مدتی را برای خواندن مطالب آن صرف میکنند. میزان بازدید یکی دیگر از موارد مهم در خرید رپورتاژ و بک لینک میباشد که اکثر سایتهای ایرانی برای قیمت‌گذاری از آن استفاده میکنند و هرچه رتبه سایت در الکسا 〈 Alexa 〉 به عدد 1 نزدیک باشد، طبیعتاً میزان بازدید بیشتری دارد و قیمت رپورتاژ یا بک لینک آن بیشتر خواهد بود. هزینه رپورتاژ آگهی با بک لینک براساس معیارهای فوق ذکر محاسبه میشود و معمولاً هزینه بک لینک در مقایسه با هزینه های رپورتاژ آگهی خیلی بیشتر است و دلیل آن اینه که رپورتاژ آگهی فقط در یک صفحه از سایت منتشر میگردد، اما بک لینک در تمام صفحات یک سایت قرار دارد و از اعتبار تمام آرشیو سایت مربوطه استفاده مینماید. نکته مهمی که اغلب خریداران رپورتاژ اگهی به آن توجه نمیکنند، رتبه سئو یک سایت است! شما در بهترین و پربازدیدترین وبسایت هم که رپورتاژ آگهی قرار بدهید، اگر آن سایت رتبه سئو پایینی داشته باشد به هیچ عنوان نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت و قطعاً در نتایج گوگل هم به رتبه خوبی نمیرسید.

نکات مهم خرید و فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک چیست؟

نکته های مهمی برای رپورتاژ و بک لینک خریدن وجود دارد که اکنون بررسی میکنیم نکات مهم خرید و فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک چیست؟ اولین نکته از نکات مهم درباره مرتبط بودن موضوع سایت مبدا و مقصد است. موضوع سایت های رپورتاژ یا بک لینک دهنده با مطالب سایت گیرنده باید مطابقت داشته باشد و عدم اجرای صحیح آن باعث ازبین رفتن هزینه و تاثیرپذیری کم خواهد شد. دومین نکته مهم درمورد محتوای رپورتاژ است که باید متناسب با فعالیت سایت نوشته شود و براساس واقعیت باشد تا تاثیر خوبی روی لینک‌های شما بگذارد. محتوای تکراری از دیگر نکات مهم خرید و فروش رپورتاژ یا بک لینک است که باید دقت کنید مطلب موردنظر از سایتی کپی نشده باشد و کاملاً اختصاصی و مفید برای کاربران نگارش شده باشد. نحوه ایجاد بک لینک اگر بصورت طبیعی انجام شود بهتر خواهد بود، ولی چنانچه قصد خرید بک لینک یا رپورتاژ آگهی دارید به شما توصیه میکنم اصلاً زیاده‌روی نکنید و اقدام به خرید چند بک لینک یا رپورتاژ بصورت همزمان نکنید. نمونه رپورتاژ آگهی یا بک لینک خوب شامل موارد بالا میشود که اگر تمام نکات رو طبق آموزش رعایت کنید، قطعاً به بهترین کیفیت دست پیدا میکنید و مطلب شما دارای بالاترین رتبه در صدر نتایج گوگل خواهد شد که موفقیت فراوانی به همراه می‌آورد.

مزایا و معایب خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟

بهترین نکته مثبت که جزء مزایا خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک بوده درخصوص جهش زودهنگام سایت است که بعداز لینک سازی به سرعت شاهد ارتقاء رتبه وبسایت و مطالب خواهید بود که البته این سرعت در خرید بک لینک بسیار بیشتر میباشد و بدون زحمت زیادی به جایگاه قابل قبولی خواهید رسید. معایب خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک بسیار بیشتر از مزایای آن میباشد! هزینه های رپورتاژ آگهی باتوجه به قیمت امروزه بازار برای دارندگان سایت های کوچک بسیار سنگین خواهد بود و چنانچه نتوانید طبق برنامه‌ریزی استراتژی سئو پیش بروید به نتیجه مطلوبی نخواهید رسید. مقدار هزینه های خرید و تمدید بک لینک نیز نسبت به خرید رپورتاژ آگهی واقعاً بیشتر است و پیشنهاد میکنم اگر بودجه یا درامد بالایی ندارید به هیچ‌وجه اقدام به خرید بک لینک نکنید، زیرا بک لینک باید حداقل برای شش‌ماه خریداری شود که برای سایت شما مفید واقع شود و چنانچه کمتر از مدت مشخص شده باشد، ممکنه باعث ضرر بیشتر گردد و همچنین گوگل متوجه لینک‌سازی غیرطبیعی شما شود و جریمه یا اصطلاحاً پنالتی شوید.

آموزش صحیح خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟

روش درست خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک را میتوان ایجاد لینک طبیعی به واسطه تولید محتوای مفید دانست. مطالب سایت شما باید برای کاربران مفید باشد و بتواند تمام نیازهای کاربر را در موضوع مشخص شده برطرف کند تا نیاز نباشد به دیگر سایتها مراجعه کند و ترجیح بدهد لینک مطلب را در سایر وبسایت های مرتبط انتشار دهد. آموزش صحیح خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک شامل نکاتی میشود که اکنون بررسی خواهیم کرد:

  • محتوای رپورتاژ براساس هدف شما بصورت اختصاصی نوشته شود.
  • تصاویر اختصاصی مرتبط با موضوع رپورتاژ آگهی طراحی کنید.
  • عنوان مطلب باید کوتاه و متناسب با موضوع باشد.
  • هیچوقت در مطلب رپورتاژ به کاربران وعده پوچ ندهید.
  • رتبه دامنه و نرخ اسپم و رتبه سئوی سایت رپورتاژ دهنده را بررسی کنید.
  • سایت‌هایی که بک لینک زیادی از دیگران پذیرفتند را برای خرید بک لینک استفاده نکنید.
  • قبل از انتشار رپورتاژ آگهی در یک سایت باید بررسی کنید که مشابه عنوان و مطلب شما در آن سایت وجود نداشته باشد.

مشاوره برای خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک رایگان

استراتژی و برنامه‌ریزی نقش مهمی در بهبود سئو یک سایت وردپرسی دارد و اگر بدون طراحی یک پلن مناسب بصورت بی‌هدف اقدام به خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک کنید، نتیجه مناسبی نخواهید گرفت و چنانچه نیاز به آموزش یا راهنمایی دارید به صورت رایگان به شما مشاوره خواهیم داد تا بهترین نتیجه را بگیرید. شرکت و سایت‌های مختلفی درمورد این خدمات وجود دارند، اما هیچکدام به رایگان برای شما مشاوره نخواهند داد و مطمئناً هیچوقت به سود شما کار نمیکنند. مشاوره ما رایگان بوده و تلاش میکنیم آنچه میدانیم را به رایگان در اختیار هموطنانمان قرار بدیم و رپورتاژ آگهی با پایین‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت موجود برای کسب و کار شما طراحی یا منتشر کنیم.

آموزش خرید رایگان رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست با تعرفه قیمت و نکات مهم

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *